امروز شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
سکاندار انجمن تولید کنندگان و صادرکنندگان ماکارونی ایران معرفی شد
۱۳۹۶ بيست خرداد
ارسال لینک مطلب به :
لینک ثابت  |  نسخه ی چاپی  |  ارسال برای دوستان  |  نظرات
 

مرتضی سلطانی، تنها دارنده مدال افتخار کشور، با رأی قاطع اعضا، به عنوان رئیس هیأت مدیره انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان ماکارونی ایران انتخاب شد.

مجمع عمومی عادی انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان ماکارونی ایران به منظور تعیین اعضای هیات مدیره و با حضور نماینده رسمی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار شد.

مجمع عمومی عادی انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان ماکارونی ایران با حضور 28 نفر از اعضای انجمن تشکیل شد و پس از تصویب گزارش عملکرد هیات مدیره و گزارش مالی، انتخابات اعضای هیات مدیره و بازرس برگزار شد و بعد از شمارش آرا، مرتضی سلطانی با کسب اکثریت مطلق آرا حائز بیشترین رای شد.

محسن امینی، احمد ملک، ناصر بیات، فرزین حاجی کریملو، سید ابراهیم فخاری و علی منصوری به ترتیب به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره و سعید انسی و داوود خدابنده لو با قید قرعه به عنوان اعضای علی البدل هیات مدیره انتخاب شدند.

همچنین مانی جمشیدی لاریجانی به عنوان بازرس اصلی و سید مهدی شاد به عنوان بازرس علی البدل برگزیده شدند.

بنابراین گزارش پس از پایان مجمع، اولین جلسه هیات مدیره جدید انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان ماکارونی به منظور تعیین ارکان هیات مدیره تشکیل شد و به اتفاق آرا مرتضی سلطانی به عنوان رییس هیات مدیره، احمدملک نائب رییس اول و محسن امینی نائب رییس دوم شدند.

ناصر بیات خزانه داری و احمد پاکزاد دبیری انجمن را بر عهده گرفتند.

 

نظرات ارسال شده
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
وب سایت  
 
شرح نظر  
عبارت زیر را در کادر وارد کنید


در حال حاضر شما از مرورگر Internet Explorer نسخه 6 یا 7 استفاده می کنید ، خواهشمند است از نسخه بالاتر این مرورگر استفاده کنید یا مرورگر Mozilla Firefox را که توصیه ما نیز می باشد از اینجا دانلود کنید!